جدیدترین اخبار
تقویم مسابقات
هفته بیست و هشتم لیگ برتر فوتبال

سایپا البرز -- استقلال تهران

مورخه    1395/02/09

      ساعت       19

هفته بیست و هفتم لیگ برتر

نفت‌تهران  - سپاهان اصفهان

مورخه  1395/02/05

ساعت    17

پیوند ها
معاون امور بانوان وزير ورزش و جوانان از اردوي تيم ملي دوگانه كشور و مجموعه ورزشی تختی بازدید کرد

به گزارش روابط عمومی مجموعه ورزشی تختی  ، صبح امروز شنبه 17 مهر ماه ، خانم رباب شهريان معاون امور بانوان وزارت ورزش و جوانان و سردار صبور رئیس فدارسیون ورزشهای سه گانه در مجموعه ورزشي تختي تهران حاضر شدند و از نزديك ضمن بازديد از امكانات و شرايط اردوي تيم ملي بانوان كشور  از امکانات مجموعه ورزشی تختی بازدید کرد  

معاون امور بانوان وزارت ورزش و جوانان در گفتگو با ورزشكاران بانوي دوگانه كار گفت: شما ورزشكاران بانو الگوي تمام زنان شهرهاي خود و كشور هستيد كه بايد به سلامتي و تندرستي خود و ديگران اهميت قائل شويد. الان تمام هم و غم مسئولان در جامعه معطوف به سلامتي زنان و مادران است كه با اهميت دادن به سلامتي خودشان ، سلامتي جامعه و فرزندان جامعه را تضمين مي كنند. من در اين زمينه بسيار اميدوارم و آينده بانوان را در زمينه ورزش همگاني و همچنين قهرماني روشن مي بينم.

خانم شهريان ضمن اشاره به حمايت مقام معظم رهبري از ورزش بانوان گفت: بزرگ ترين حامي ورزش بانوان در كشور مقام معظم رهبري هستند كه ما به آن افتخار مي كنيم و تلاشمان اين است كه فرمايشات ايشان را سرلوحه كارهايمان قرار دهيم و در راستاي اهداف مقدس جمهوري اسلامي ايران بكوشيم.

وي گفت : در دولت تدبير و اميد هم در شان و مقام زن و زمينه سازي براي ورزش بانوان در جهت سالم سازي روح و جسم آنان بسيار تاكيد مي شود و در برنامه ششم توسعه نيز ورزش بانوان و توسعه آن از اولويت ها بشمار مي رود.

در ادامه مدیر مجموعه با بیان اینکه ارائه امکانات وظرفیتهای موجود بشکل مطلوب خصوصا در بخش قهرمانی از حداقل های وظایف و تکالیف سازمانیست اظهار داشت با توجه اینکه ورزشکاران این فدارسیون از مظلوم ترین گروه های ورزشی هستند مجموعه تختی نهایت همکاری ومساعدت را به این فدارسیون و ورزشکاران بعمل خواهد آورد .  

سردار صبور رييس فدراسيون سه گانه نيز ضمن تشكر از معاون امور بانوان وزارت ورزش و جوانان جهت حمايت خالصانه و جدي وي از ورزش بانوان بويژه ورزش دوگانه بانوان گفت : من از شما مقام محترم وزارت كه هميشه حامي ما بوده ايد و به واقع به مشكلات و دردهاي زنان ورزشكار عميقا رسيدگي مي كنيد سپاسگزارم .

رييس فدراسيون سه گانه گفت : ورزش سه گانه با توجه به بودجه اندكش اقدامات بزرگي انجام داده و در بخش بانوان افتخارات زيادي كسب كرده است . ورزشكاران دوگانه بانوي ما بسيار فعال هستند و تلاش زيادي مي كنند و در اين عرصه موفقيت هاي زيادي داشتند. اما نياز به توجه بيشتر دارند تا بتوانند بدون دغدغه و با روحيه مضاعف براي سربلندي جمهوري اسلامي ايران افتخار بيافرينند .

سردار صبور در پايان از زحمات قاسم رسته رييس مجموعه ورزشي تختي ، بابايي نژاد معاون مجموعه و ديگرهمكاران وي در زمينه ارائه امكانات و همكاري شايسته در برگزاري اردوي تيم ملي دوگانه بانوان تقدير و تشكر كرد.

خام مهرانگيز حسين جمال نايب رييس امور بانوان فدراسيون نيز ضمن تقدير از معاون امور بانوان وزارت ورزش و جوانان در زمينه حمايت هاي بي شائبه و هميشگيشان از ورزش بانوان بويژه از ورزش دوگانه بانوان ، گزارشي از نحوه تشكيل اردوي تيم ملي بانوان در سه مرحله و تعداد ورزشكاران بانوي دوگانه كار در كشور و فعاليت آنان در چهارچوب مقررات فدراسيون ارائه داد.

شايان ذكر است كه در اين مراسم بازديد ،، قاسم رسته رييس مجموعه ورزشي تختي ، بابايي نژاد معاون مجموعه ، خانم حسين جمال نايب رييس امور بانوان فدراسيون سه گانه و زهرا بهشتي راد سرمربي تيم ملي دوگانه بانوان نيز حضور داشتند.

 
   لیگ دوچرخه سواری جاده جوانان و نوجوانان کشوری در جاده تندرستی مجموعه ورزشی تختی برگزار شد
اخبار تصویری
آمار سایت
 
2 visitors online
بازدید امروز :  9
بازدید دیروز :  102
افراد آنلاین :  2
بازدید کل :  55441
امروز :  یکشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۹
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت نزد ورزشگاه تختی تهران محفوظ می باشد . طراحی سایت : ایران طراح