جدیدترین اخبار
تقویم مسابقات
هفته بیست و هشتم لیگ برتر فوتبال

سایپا البرز -- استقلال تهران

مورخه    1395/02/09

      ساعت       19

هفته بیست و هفتم لیگ برتر

نفت‌تهران  - سپاهان اصفهان

مورخه  1395/02/05

ساعت    17

پیوند ها
سازه ورزشگاه تختی نیاز به بازسازی دارد/ نیازمند تخصیص بودجه ملی و استانی میباشد

به گزارش روابط عمومی مجموعه ورزشی تختی تهران و به نقل از خبرگزاری ایرنا قاسم رسته در گفتگو  با ایرنا گفت : پوسیدگی و تركیدگی انشعاب لوله های آب، فرسودگی كابل های برق، چمن ورزشگاه و ایمن نبودن سازه مجموعه از جملات ایراد های اساسی ورزشگاه تختی است.
وی اظهار كرد: برای بازسازی سازه قدیمی و فرسوده مجموعه ورزشی تختی نیاز است تا مسئولان كشوری و استانی مساعدت لازم را داشته باشند.
مدیر مجموعه ورزشی تختی با تاكید بر ضرورت افزایش كیفیت نور ورزشگاه در سال جاری ، گفت: در حال حاضر میزان نور ورزشگاه تختی هزار لوكس بر ثانیه (شدت روشنایی و كیفیت نور پروژكتورها) است كه با استانداردهای جهانی فاصله دارد.
وی تصریح كرد: میزان استاندارد جهانی نور مجموعه های ورزشی 1200 لوكس بر ثانیه است كه باید اعتباری افزون بر 30 میلیارد ریال به این موضوع اختصاص یابد.
رسته كیفیت بذر و چمن طبیعی مجموعه ورزشی تختی را مطلوب ندانست و اظهار كرد: امسال برای بازسازی چمن ورزشگاه تختی، اعتباراتی در نظر گرفته نشده كه در صددیم با مشاركت بخش خصوصی این كار انجام شود.
وی ادامه داد: برای تعویض چمن ورزشگاه با چند پیمانكار در حال مذاكره هستیم كه با تایید مدیركل ورزش و جوانان استان تهران چمن ورزشگاه تختی نیز تعویض خواهد شد.
 

 
   لیگ دوچرخه سواری جاده جوانان و نوجوانان کشوری در جاده تندرستی مجموعه ورزشی تختی برگزار شد
اخبار تصویری
آمار سایت
 
5 visitors online
بازدید امروز :  43
بازدید دیروز :  102
افراد آنلاین :  5
بازدید کل :  55475
امروز :  یکشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۹
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت نزد ورزشگاه تختی تهران محفوظ می باشد . طراحی سایت : ایران طراح